E-Commerce Revolution Uncategorized مارک آلدریج – افسانه لیورپول اف سی

مارک آلدریج – افسانه لیورپول اف سی

مارک آلدریج عمدتاً چندین سال و نیم را برای لیورپول استفاده کرده است، با این حال، تقریباً همیشه او را در بین رقبای شانسی موثرترین آنها در ذهن نگه می دارند، همراه با این نسبت در هر مسابقه او را در بین موثرترین گلزنان نهایی شما قرار داده است.

مارک آلدریج که در سال 1958 راه اندازی شد، این کار هاکی را با استفاده از لیگ غیر کوچک جنوب غربی لیورپول زودتر از انتخاب اولین تیم حرفه ای با استفاده از لبه ولز نیوپورت ریجنال در سال 1979 شروع کرد. او 198 مسابقه را برای نیوپورت به تصویر کشید که 87 پلن را به ثمر رساند، همراه با هر بازی ایمن تر. تبلیغات و بازاریابی در آخرین تقسیم بندی، برجسته هر نوشیدنی ولزی همراه با بهبود مجرمان به هر فینال کوین در اروپا نوشیدنی کسانی که برنده نوشیدنی در این چند سال خاص.

در طول سال 1984 آلدریج برای آکسفورد لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد یونایتد امضا شد، جایی که این گل نهایی پربار انجام شد و 75 طرح در طول 141 نگاه به میخانه شما به ثمر رساند، علیرغم این واقعیت که می‌توانست به او کمک کند تا تبلیغات و بازاریابی ایمن در اولین تقسیم بندی را تضمین کند.

کنی دالگلیش، دلال ارز، با استفاده از قهرمان گل‌زنان لیورپول، ایان دش، درگذشت دائمی که یوونتوس را در حال رشد خواهد کرد، به همراه او با امضای آلدریج در ژانویه 1987 به قیمت 750 000 پوند، مهم کرد.

یکی از مدافعان خوب لیورپول به عنوان پسر یا دختر، آلدریج در نهایت به محصول لیورپول برای اجرای همراه با مجموعه ای از این کار آنفیلد اختصاص داد، عمدتاً به این دلیل که او قصد داشت فقط با زدن هر گل نهایی برجسته در کنار ساوتهمپتون در اولین بازی جامع، به کار خود ادامه دهد. مارک آلدریج با شراکت در هنگام استفاده از در نهایت به طور کلی داش را ترک کرد، در نهایت مارک آلدریج این پای شما را کشف کرد، حتی پس از آن در ابتدا این چند سال خاص بود که او به طور جدی زنده خواهد شد.

در شروع در طی دو سال 88-1987، آلدریج در ده برنامه اولیه در طی دو سال، ده برنامه به ثمر رساند، عمدتاً به این دلیل که لیورپول شروع کرد که هر برندی را تضمین می کرد، او 26 برنامه لیگ کوچک را به ثمر رساند و همچنین 29 تیم را زیر نظر داشت. مسابقات پی در پی بدون استفاده از کنترل.

یک فرصت خوب چشم انداز 2 جام بطری دو سال در ابتدا ترش شد هر زمان که لیورپول قربانی شد و در جریان FA Drink نهایی شد ویمبلدون را شکست داد، آلدریج در همان زمان نتیجه خوبی را که برای لیورپول در نظر گرفته شده بود فراموش کرد، او تبدیل به فوتبالیست اصلی شد که یک بازیکن خوب را از دست خواهد داد. نتیجه نهایی ومبلی همه ارواح قطعاً در طول پیوستن به ماه آگوست به خواب خواهند رفت، عمدتاً به این دلیل که لیورپول با ویمبلدون 2-1 در طول سازمان کمک‌ها محافظت می‌کند تا در ومبلی به تساوی برسد، با استفاده از برنامه‌های گلزنی آلدریج که برای لیورپول طراحی شده بود.

هر دو سال 1988-1989 با سود لذت بخشی برای ایان دش مواجه شد، چه کسی برای یوونتوس پولی پرداخت نکرده است، و به وضوح گمانه زنی های قابل توجهی در رابطه با این موضوع وجود داشت که آیا آلدریج دیگری نیز در میخانه دارد، صرف نظر از اینکه حدس و گمان عجیب، او قبلاً بهترین دو سال در مقایسه با دش آف بود، چه کسی اکنون و پس از آن برای جستجوی این حالت باستانی مؤثر بوده است، با به ثمر رساندن 31 برنامه در طول چند سال، همراه با هدف یک بار اساساً پنج ثانیه در کنار اورتون در طول FA Drink نهایی شد، عمدتاً به این دلیل که لیورپول در این بازی آنلاین 3-2 پیروز شد.

در مورد اینکه چه کسی برنده در همان زمان در حین ناکامی فسخ کرد، با این حال، عمدتاً به این دلیل که لیورپول تقریباً هر برند لیگ کوچکی را که آرسنال را به ارمغان می آورد قربانی کرد، و همچنین چشم انداز یک 2 بطری دیگر را قربانی کرد. -0 برای آنفیلد که هر برندی را تضمین می کند.

در سپتامبر 1989، سوسیداد قانونی یک پوند خوب ساخت. 1000 خرید برای آلدریج به همراه او یک بار با کسب 104 نگاه و به ثمر رساندن 63 طرح به میخانه شما، لیورپول را قرار داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts